اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

چاپ لیوان یا ماگ تبلیغاتی و معرفی کامل این محصول تبلیغاتی

محبوبیت : 112
چاپ لیوان یا ماگ تبلیغاتی
لیوان سرامیکی

 

چاپ لیوان یا ماگ تبلیغاتی

     چاپ لیوان یا ماگ تبلیغاتی  در ایران و البته در اکثر نقاط جهان به عنوان یک فاکتور تبلیغاتی بسیار عالی و کاربردی مطرح بوده و بیشترین میزان استفاده را داشته است. این لیوان ها با رنگهای مختلف و با کیفیت چاپ بی نظیر کاملا قابل استفاده و شستشو نیز می باشد و برخلاف لیوان های یکبار مصرف، دوام بالائی داشته و در دراز مدت موجب صرفه جوئی در هزینه ها می گردد. از انواع لیوان های قابل چاپ می توان به لیوان سفید ساده، لیوان های دسته رنگی، لیوان حرارتی یا جادوئی و لیوان شیشه ای یا یخی اشاره کرد.

 

ویژگی های چاپ لیوان یا ماگ تبلیغاتی

     برخی از ویژگی های چاپ روی لیوان شامل :

 • امکان چاپ عکس ، لوگو و آرم روی لیوان
 • استفاده از لیوان تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی جذاب
 • کاربری در سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها می باشد.

 

معرفی انواع لیوان های قابل چاپ

۱. چاپ لیوان سرامیکی

     این لیوان ها کیفیت بسیار بالائی دارند و رنگ ها را به بهترین شکل نمایش می دهند. همچنین به علت ساختار و نحوه ی تولید، چاپ این لیوان ها با شستشو از بین نمی رود و دوام بسیار زیای دارد. این لیوان ها به علت کیفیت بسیار بالا قابلیت چاپ لوگو و هر نوع عکس با هر نوع درجه ی رنگ را دارا می باشند.

مزیت های چاپ لیوان سرامیکی

     قیمت بسیار مناسب، ارزان و مقرون به صرفه و کیفیت عالی و تضمین شده ی چاپ لیوان از مزیت های لیوان تبلیغاتی سرامیکی می باشد. معمولا لوگو دو طرف لیوان و عکس بصورت کامل روی لیوان یا ماگ چاپ می گرد.

 

چاپ لیوان یا ماگ لاکچری
لیوان لاکچری

 

۲. چاپ ماگ لاکچری یا لیوان لاکچری

     لیوان لاکچری یا ماگ لاکچری همان لیوانی است، که نگاه اول عاشق و شیفته ی زیبایی و زرق و برق آن خواهید شد. ابهت، وقار، درخشندگی و متانت از ویژگی های ماگ لاکچری می باشد. این ماگ در دو رنگ طلایی و نقره ای عرضه می گردد.

ویژگی های لیوان لاکچری و مزیت های آن

  • در ساخت بدنه ی این لیوان از رنگ های مخصوص اکرلیک استفاده شده است که باعث درخشندگی بسیار زیبای آن می گردد.
  •  امکان چاپ طرح و لوگوی شما روی این لیوان ها وجود دارد.
  • هر چه رنگ ها تیره تر باشند چاپ بهتری انجام خواهد گردید.
  •  همچنین در بخشی از طرح که سفید و یا روشن باشد زمینه ی طلایی و یا نقره ای لیوان دیده خواهد شد. بنابراین سعی کنید طرح های شما زیاد روشن نباشند.
  • نتیجه ی نهائی فوق العاده است و از داشتن چنین لیوانی با لوگو و یا نوشته ی اختصاصی بی نهایت احساس لذت خواهید کرد.
  •  همچنین داشتن آن شما را از دیگران متمایز خواهد نمود.

 

چاپ لیوان حرارتی
لیوان حرارتی

 

۳. چاپ لیوان حرارتی یا لیوان جادویی

     چاپ لیوان جادویی یا همان لیوان حرارتی یکی از محصولاتی است که به علت ساختار و نحوه ی عمل آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. لیوان جادویی کارکرد جالبی دارد. بدنه ی این لیوان ها از ماده ی مخصوصی ساخته شده است که نسبت به سرما و گرما واکنشهای متفاوتی از خود نشان داده و با حرارت تغییر رنگ می دهد به همین علت به آنها لیوان حرارتی می گویند.

ویژگی منحصر بفرد لیوان جادویی

     در حالت سرد این لیوان ها کاملا مشکی هستند و به هیچ عنوان عکسی که روی آن چاپ شده قابل مشاهده نخواهد بود. اما هنگامی که درون این لیوان ها مایع گرمی ریخته می شود تغییر رنگ داده و رنگ سیاه آن کاملا از بین می رود و عکسی که چاپ شده به آرامی ظاهر می گردد.

چاپ لیوان جادویی یک هدیه بسیار ویژه و جذاب

     لیوان جادویی حرارتی می تواند سورپرایز ویژه ای باشد. چاپ عکس روی لیوان حرارتی جادویی چه برای خودتان چه به عنوان هدیه شما را حیرت زده خواهد کرد. همچنین داخل ماگ حرارتی یا همان لیوان جادویی در رنگ های سفید، نارنجی، زرشکی، سبز روشن، زرد و سرمه ای موجود می باشد.

 

چاپ فلاسک خودرو

 

چاپ فلاسک خودرو

     چاپ فلاسک دمنوش یکی از محصولات خاص که به تازگی به لیست محصولات چاپی اضافه گردیده است؛ که برای استفاده در خودرو مناسب است. جنس دیواره ی این فلاسک استیل دو لایه بوده و به همین دلیل می تواند مایعات را برای مدتی در خود گرم نگه دارد که از این نظر مانند فلاسک کوچکی عمل می کند. همچنین بالای آن توسط درپوشی بسته شده است و مانند فلاسک دریچه ای برای ریختن مایعات دارد.

چاپ لوگو روی فلاسک

     ما لوگو، آرم و یا عکس مورد نظر شما رو در دو طرف فلاسک مربوطه چاپ می کنیم که می تواند زیبائی فوق العاده ای داشته باشد و تبلیغ بی نظیری برای شما کاربرد داشته باشد یا به عنوان هدیه ای خاص و ارزشمند بکار برده شود.

 

چاپ لیوان فسفری

 

چاپ لیوان فسفری

     لیوان فسفری محصول زیباُ متفاوت و کمیابی است، که دارای ۴ رنگ مختلف است و رنگ بدنه ی این لیوان ها فوق العاده جذاب و گیرا می باشد و حس جذابیت زیادی را به بیننده منتقل می نماید. در حال حاضر برای تیراژ پائین فقط در رنگ زرد فسفری ارائه می گردد. مانند تمامی لیوان ها و ماگ های دیگر ، امکان چاپ لوگو و عکس روی این لیوان ها فراهم می باشد.

رنگ نهایی چاپ روی لیوان فسفری تغییر خواهد کرد!

     در نظر داشته باشید بدین علت که لیوان های مذکور دارای بدنه ی رنگی می باشد امکان کمی تغییر رنگ در لوگوی شما بر روی لیوان زرد فسفری وجود دارد و در سه رنگ دیگر که نارنجی، سرخابی و آبی می باشد فقط امکان چاپ لوگوی مشکی و یا رنگ های تیره وجود دارد. رنگ های روشن روی لیوان های نارنجی و سرخابی و آبی نتیجه ی مطلوبی نخواهد داشت.

 

چاپ لیوان قاشق دار

     در نظر داشته باشید لیوان قاشق دار برای چاپ لوگو و نوشته بسیار زیبا و مناسب است و نتیجه نهائی عالی خواهد شد اما به علت سطح ناکافی، برای چاپ تصویر زیاد مناسب نیست. خصیصه اصلی این لیوان قاشقی از جنس خود لیوان یعنی سرامیک می باشد که در داخل دسته تعبیه شده است و زیبائی خاصی به این محصول بخشیده است. شکل و شمایل این لیوان نسبت به لیوان های دیگر کلاسیک بوده و هویت بصری بیشتری می بخشد به همین علت معمولا افراد خاص بیشتر به این لیوان گرایش دارند. همچنین شکل لیوان در بخش پائینی مخروطی بوده و دسته و داخل آن نیز رنگی می باشد.

 

چاپ زیر لیوانی

 

چاپ زیر لیوانی

     از آنجایی که با ماگ های سرامیکی ارائه شده معمولا امکان استفاده از نعلبکی نیست لازم است تا محصول جدیدی را به عنوان زیر لیوانی ارائه شود؛ تا بتواند به عنوان جایگاهی برای قرار گیری ماگ های مذکور مورد استفاده قرار گیرد. شکل این زیر لیوانی دایره ای می باشد که هماهنگی بسیار زیادی با ماگ و اندازه آنها دارد. همچنین جنس این زیر لیوانی ها MDF می باشد که دارای ماندگاری مناسب و مقاومت بالا در برابر رطوبت و مایعات دارد.

امکان چاپ روی زیر لیوانی

     امکان چاپ طرح و لوگوی اختصاصی شما بدون محدودیت رنگ و طرح روی این زیرلیوانی ها وجود دارد که استقبال خوبی نیز از آن گردیده و به عنوان یک محصول ارزان قیمت تبلیغاتی گزینه بسیار مناسبی می باشد.

 

منابع ( Sources ) :

شابلون

۹۸۰۰۷

مشاوره و استعلام قیمت با مشاوران اکوسالونت :

پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر در  زمینه های مختلف چاپ از مقالات دیگر  و ویدئو های سایت بازدید کنید و برای دریافت مشاوره و استعلام  با ما در تماس باشید.    ( شماره های تماس مجموعه  ۷۷۳۳۵۵۹۳ ۰۲۱ و ۱۴۰۰۰۲۴ ۰۹۱۰ )  

شاید به این موارد هم علاقه داشته باشید ...

ارسال دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه های سایت

1000005397

نمونه کارها

1000009159